Cooperation                          

Procedura odstąpienia od umowy dla klientów detalicznych

Formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy.

Regulamin sklepu internetowego www.galarti.pl

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż
14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Paczki ze zwracanymi przedmiotami prosimy adresować do:

ALEX-GROUP.EU Sp. z o.o.
"C.H. PTAK" Hala C, box 436

ul. Rzemieślnicza 35

Rzgów 95-030

kontakt:

tel.: +48 575 512 354, hurtownia@galarti.pl

Pobierz formularz odstąpienia od umowy

Chcesz wiedzieć o wszystkich promocjach i nowościach w naszej hurtowni?
Zapisz się na listę naszych subskrybentów