Wyraź siebie z odrobiną szaleństwa

Każda z nas chciałaby wyróżnić się w swoim miejscu pracy. Bardzo często możliwości są jednak mocno ograniczone ze względu na panujący w firmie dress code. W takiej sytuacji kobiety nie są jednak skazanie na nudne, bezbarwne kreacje. Z odrobiną pomysłowości i dobrego smaku można w łatwy sposób ożywić wyjściowy strój dzięki dopasowaniu oryginalnych dodatków. Najprostszym sposobem urozmaicenia ubioru jest dobranie stylowej torebki w niekonwencjonalnym kolorze. Słoneczny żółty lub energetyczny pomarańczowy? Dlaczego nie? Eleganckie i przyciągające uwagę czerwone torebki? Proszę bardzo! Intensywne barwy są sprawdzoną metodą na uzyskanie ciekawego efektu wizualnego. Żółte torebki pomogą rozjaśnić strój i dodadzą radosnego, optymistycznego charakteru. Z kolei pomarańczowe torebki będą kojarzyć się z pełnią lata, świeżością i entuzjazmem. Ciepłe kolory to również doskonała propozycja na czas jesieni, kiedy brak słońca zostaje zrekompensowany dywanem różnobarwnych liści i złocistych odcieni.

Srebrzysty blask

Wartą rozważenia propozycją są również srebrne torebki. To połączenie szczypty ekstrawagancji z eleganckim stylem pozwoli na ożywienie neutralnego stroju bez naruszenia sztywnej etykiety obowiązującej w wielu firmach. Zależnie od preferencji, można zdecydować się na opcję zakładającą połyskujące klamry i zdobienia lub zgodną z najnowszymi trendami srebrną torbę w wężowe wzory. Pokaż, że jesteś na bieżąco z kwestiami mody i wybierz najnowsze modele, które zachwycą ciekawym wzornictwem i łamiącymi schematy rozwiązaniami. Daj się ponieść kobiecej intuicji i skompletuj zestaw idealny, dzięki któremu zwrócisz uwagę swoich współpracowników.

Klasyka do lamusa?

Mogłoby się wydawać, że przy tak szerokim asortymencie nie ma miejsca na standardowe czarne torebki. Na szczęście, miłośniczki klasyki nie mają się czego obawiać. Znana zasada mówi, że czerń zawsze była i będzie kolorem uniwersalnym. To stwierdzenie pozostaje nadal aktualne. Torebki Monnari pozwalają się wyróżnić dzięki oryginalnemu projektowi i szerokiemu wachlarzowi dostępnych wzorów, dlatego panie kochające czerń mają mnóstwo sposobów na to, by zadbać o wyjątkowość swojej kreacji.